Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічний концерт для співробітників ЗНУ

Новорічний концерт для співробітників ЗНУ

30.12.2015 11:49 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Свято концерт СПП кафедра акторської майстерності

Учора, 29 грудня, в Запорізькому національному університеті відбувся святковий концерт для всіх працівників вишу. За сприяння ректорату, адміністрації ВНЗ та первинної профспілкової організації його підготували майбутні актори факультету соціальної педагогіки та психології та їхні викладачі й учасники Навчального театру ЗНУ.

Привітав присутніх із новорічними святами – святами надії, оптимізму, посмішок і дитинства – ректор, професор Микола Фролов. Він побажав, щоб у Новий, 2016, рік наш виш демонстрував такі високі досягнення, як і в цей ювілейний рік, в якому ЗНУ відсвяткував своє 85-річчя. «Шановні колеги, я зичу Вам творчого підходу до здійснення усіх окреслених перспектив та досягнення поставлених цілей», – звернувся до співробітників Запорізького національного Микола Олександрович.
Концертна програма подарувала гостям чимало приємних емоцій і, звичайно, гарний настрій. Так, відмінним вокалом порадували зал харизматичний Євген Славінський, запальна Ольга Басько, лірична Кристина Боднарева, вишуканий Євген Пономарьов, динамічний Іван Острівний, яскравий Дмитро Бабчук, новорічне тріо майбутніх артистів із «Білою зимою» (Анастасія Ляшиченко, Діана Фролова й Алла Лазько), а також їхні талановиті викладачіМикола Квєтков та Лілія Гринь. Кожен у своїх виступах торкнувся найтонших струн глядацької душі із славетними «Гай, зелений гай», «Мальви», оптимістичним «Буде світло», неперевершеними «Квітами під снігом» та багатьма іншими творами.
Вражала й хореографічна підготовка майбутніх акторів. Скажімо, четвертокурсники представили загалу номер «Світ марить» та «Ми були на селі». Крім того, чарівні композиції подарували й учасники ансамблю бального танцю «Грація» (керівники – Олена та Андрій Книш).
Гучними оплесками зустрічали глядачі й уривок із театральної постановки «По ревізії» (за мотивами п’єси М.Кропивницького), який вразив влучним українським гумором та неперевершеною грою юних акторів, а саме – Олександри Неборак, Івана Острівного, Олексія Блінова, Аліни Церпицької.
Не менше захоплення викликав і номер від п’ятикурсників – майбутніх акторів театру ляльок. Вони головною героїнею постановки обрали красуню-Мавпочку Жулю – символ майбутнього 2016 року. Та подарувала залу свої артистичні па під класику «Лебединого озера» й дискотечні мотиви «Macarena», «We will rock you» й інших композицій. Крім того, мавочка-зірка світової естради побажала глядачам море позитива, океан успіхів та… острів бананів! Працювали над номером Олександра Неборак, Аліна Церпицька та Костянтин Кузьмін.
У холі виступав факультетський ансамбль під керівництвом викладача Юрія Крюкова (солістка, саксофон – Олександра Неборак; бас-гітара – Євген Пономарьов). А ведучими заходу стали неперевершені Анастасія Ляшиченко і Назар Баранников.
І, звичайно, наприкінці свята не обійшлося без сюрпризу: привітати співробітників із Новим роком завітав сам Дід Мороз (викладач кафедри акторської майстерності Віктор Гончаров), який побажав усім миру та злагоди, освітній галузі – тільки розвитку, а Запорізькому національному університету – процвітання!

Марія Канцелярист

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: