Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято від студентів для викладачів

Свято від студентів для викладачів

11.01.2016 10:22 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет свято концерт

Активісти студентської ради біологічного факультету ЗНУ влаштували новорічний концерт для своїх викладачів. Близько 40 науковців – представників усіх факультетських кафедр – високо оцінили вокальні та хореографічні номери студентів, а також їхні щирі побажання миру, добра та щастя в новому, 2016, році.

Студенти на початку заходу щиро подякували викладачам за їхню щоденну потрібну працю, спрямовану на розвиток та процвітання факультету й підготовку нових висококваліфікованих фахівців. Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик у ролі Снігуроньки та її заступник Максим Малько у ролі Діда Мороза від усього серця привітали дружну факультетську родину із зимовими святами й побажали викладачам і студентам натхнення й сил для напруженої творчої праці.
Усіх вразила новорічна пісня у виконанні студентки Наталії Онишкевич та хореографічний виступ Євгенії Подгайни. Крім того, у цукерках, які отримали викладачі, були передбачення на 2016 рік. Такий сюрприз дуже сподобався всім присутнім. Захід завершився спільною новорічною фотосесією усіх його учасників та глядачів.

Біологічний факультет