Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету відвідали дитячий будинок «Сонечко»

Студенти біологічного факультету відвідали дитячий будинок «Сонечко»

11.01.2016 15:44 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет благодійність свято

Активісти студентської ради біологічного факультету Запорізького національного університету завітали до дитячого будинку «Сонечко». Студенти привезли його вихованцям подарунки та підготували новорічну святкову виставу.

Поїздка відбулася за ініціативи голови студентської ради факультету Олексія Філіппенкова, голови соціального сектору Владислава Балюри й голови культурно-масового сектору Алли Кучменко.
У дитбудинку гостей зустріли щиро й радісно. Дітям дуже сподобалася вистава, у якій взяли участь 20 студентів ЗНУ. Також представники нашого університету підготували для малечі святковий концерт із Дідом Морозом, Снігуронькою, Сніговою Бабою, Бабою Ягою, різноманітними мешканцями казкового лісу тощо. Також студенти подарували дітям солодощі та канцтовари.
Персонал закладу щиро подякував гостям за свято, яке вони подарували малюкам, а студенти пообіцяли, що незабаром обов’язково завітають до дитбудинку знову.

Біологічний факультет