Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники адміністрації ЗНУ зустрілися з делегацією із Естонії

Представники адміністрації ЗНУ зустрілися з делегацією із Естонії

12.01.2016 10:48 Все Факультети Іноземної філології ЗНУ зустріч міжнародні відносини

Учора, 11 січня, відбулася зустріч першого проректора ЗНУ Олександра Бондаря, проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, декана факультету іноземної філології Галини Морошкіної, декана факультету соціології та управління Максима Лепського, керівника відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Вікторії Вертегел із делегацією Нарвського коледжу Тартуського університету. До її складу увійшли: директор коледжу Крістіна Каллас, спеціаліст із міжнародних відносин Інга Яагус, завідувач відділення іноземних мов Ніна Рауд та керівник навчальної програми «Робота з молоддю» Марія Журавльова, у супроводі доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови факультету іноземної філології Олександри Головко.

Під час зустрічі проректори Олександр Бондар та Геннадій Васильчук привітали гостей та обговорили можливості майбутньої співпраці. Олександр Григорович відзначив той факт, що 20 викладачів ЗНУ щойно повернулися із країн Прибалтики, що свідчить про велику актуальність питань співробітництва у галузі освіти та науки. Він також розповів про наш університет. У свою чергу, Геннадій Миколайович наголосив на важливості активної співпраці з Тартуським університетом та Нарвським коледжем.
Спеціаліст із міжнародних відносин Нарвського коледжу Інга Яагус розповіла про їхній освітній заклад та зазначила, що вона приїздить до Запоріжжя вже півтора року. За цей час гостя вже мала приємну нагоду працювати із викладачами нашого вишу. Вона розповіла, що Нарвський коледж – це вищий навчальний заклад Тартуського університету, діяльність якого дотична трьом ключовим галузям: підготовка вчителів, соціальна робота з молоддю та інформаційні технології. У коледжі навчається близько 680 студентів, які походять із російськомовних сімей, тому студентам і викладачам ЗНУ буде дуже легко адаптуватися під час стажувань та навчання. Інга Яагус зазначила, що Нарвський коледж уже співпрацює із рядом європейських університетів і вищих навчальних закладів і буде всіляко підтримувати нових партнерів з України та Запорізький національний університет зокрема.
Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися сувенірами та пам’ятними подарунками та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Представники делегації Нарвського коледжу в цей день відвідали також кілька факультетів нашого вишу, а саме – юридичний, іноземної філології, соціології та управління і соціальної педагогіки та психології.
Варто відзначити, що візит почесних гостей триватиме з 11 до 15 січня. На цей час запланували чимало презентацій, лекцій, зустрічей та інших заходів. Завершиться офіційна частина візиту 14 січня зустріччю із ректором ЗНУ Миколою Фроловим.

Ксенія Сухаренко