Запорізького національного університету

Мовна підготовка іноземців

31.05.2022 10:44:00

До Підготовчого відділення  Запорізького національного університету приймаються іноземні громадянини та особи без громадянства, які мають документ про повну загальну середню освіту та за станом здоров’я можуть навчатись у закладах вищої освіти.
Завданням підготовчого відділення для іноземних громадян є навчання іноземних громадян української мови, підготовка їх до вступу у Запорізькій національний університет або в інші заклади вищої освіти України.

• Термін навчання на підготовчому відділенні - 9 місяців.
  • Вартість навчання:
  • 1000$-індивідульний вступ;
  • 800$-вступ за допомогою фірм-контрактерів ЗНУ
  • Зарахування на підготовче віділення - протягом року.

Для зарахування на підготовче відділення потрібно отримати запрошення.
Іноземний громадянин або особа без громадянства надсилає на електронну пошту internationalstudents.znu@gmail.com документи із приміткою "на підготовче відділення".

Перелік документів

• Паспортний документ іноземного громадянина або документ, що посвідчує особу без громадянства;
  •  документ про здобутий попередній рівень освіти та документ із результатами навчання (бали та кредити)
  •  згода на обробку персональних даних New (завантажити)
  • Важливо! Запрошення діє протягом 12 (дванадцяти) місяців з дати його видачі (це необхідно враховувати при поданні документів для видачі запрошення та визначення терміну прибуття на навчання).
Після придбання квитків, ТЕРМІНОВО надіслати на електронну пошту internationalstudents.znu@gmail.com інформацію про прибуття до України.

ВКАЗАТАТИ:

• Прізвище та  ім'я
  • Номер закордонного паспорту
  • Дату народження
  • Номер запрошення
  • Дату прибуття
  • Назву сполучення рейсу
  • Назву аеропорту.

У разі успішного закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян слухачі отримують Свідоцтво про закінчення підготовчого  відділення  Запорізького національного університету.