Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває турнір з міні-футболу

У ЗНУ триває турнір з міні-футболу

25.02.2016 11:45 Турнір з міні-футболу спорт змагання

22 лютого у Запорізькому національному університеті на базі Спортивно-оздоровчого комплексу розпочався турнір з міні-футболу серед студентських команд різних факультетів вишу. Весь тиждень команди факультетів нашого вишу виборюють право на участь у фінальних іграх, які відбудуться вже наступного тижня. Суддівську колегію змагань очолив старший викладач кафедри фізичного виховання Геннадій Кушнір.

За підсумками перших трьох днів змагань турнірна таблиця виглядає наступним чином:
Економічний факультет – Математичний факультет: 3:1
Факультет журналістики – ФІФ: 6:4
Юридичний факультет – Фізичний факультет: 7:5
Факультет менеджменту – Біологічний факультет: 2:1
Математичний факультет – Історичний факультет: 1:1
ФСУ – Біологічний факультет: 3:2
Економічний факультет – ФІФ: 3:1
Факультет менеджменту – Юридичний факультет: 2:4
ФСУ – Фізичний факультет: 4:0
Юридичний факультет – Біологічний факультет: 7:1
Факультет журналістики – Історичний факультет: 9:1
Математичний факультет – ФІФ: 3:1
25 лютого відбудуться ігри між командами історичного факультету і ФІФ, журналістики та економічного, ФСУ і юридичного, фізичного і менеджменту, а 26 лютого зіграють команди ФСУ і менеджменту, фізичного і біологічного факультетів, історичного і економічного факультетів, журналістики і математичного факультету.
29 лютого відбудуться ігри за 11, 9, 7 і 5 місця та 1-й і 2-й півфінал змагань, а 1 березня пройдуть фінальні ігри за призові місця.
Запрошуємо вболівальників та всіх, хто полюбляє міні-футбол, підтримати свої команди і відвідати змагання.

Олена Переверзєва
Фото: сайт радіо «Юніверс»