Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка Запорізького національного університету пропонує відвідати концерти та вистави зі знижками

01.03.2016 08:59 ЗНУ Первинна профспілкова організація

Представники первинної профспілкової організації Запорізького національного університету продовжують працювати на благо співробітників та студентів нашого вишу. Цього разу членам профспілки пропонують завітати до Запорізької обласної філармонії, Запорізького академічного театру молоді, Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара, відвідати ковзанку та придбати квитки зі знижкою до Студентського спортивно-оздоровчого табору «Славутич».

Квитки до Запорізької обласної філармонії можна придбати на такі заходи: святкова концертна програма «О, Париж!» від симфонічного оркестру та головного диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді (4-5 березня, вартість 50 грн.); Театр тіней «TEULIS» (11 березня, вартість від 100 грн.); лекція-концерт «Сергій Рахманінов: елегія життя» (24 березня, вартість 20 грн.). До Запорізького академічного театру молоді можна завітати на такі заходи: комедія на три дії «Останній палкий коханий» (4 березня, вартість 50 грн.); комедія на одну дію «Мільйон за дружину» (5 березня, вартість 50 грн.); плейбек у форматі мюзиклу на одну дію «Рудольфіо» (12 березня, вартість 50 грн.). У Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г.Магара є можливість відвідати такі заходи: оперета «Сад кохання» (6 березня, вартість від 50 грн.); музична комедія на дві дії «Сватання на Гончарівці» (15 березня, вартість від 50 грн.).
Студентам пропонують придбати квитки на каток «Метелиця» за зниженою ціною – 40 гривень. Для усіх охочих також діють знижки на квитки до Студентського спортивно-оздоровчого табору «Славутич» (Кирилівка). Для викладачів діє знижка у 300 гривень, а для студентів, за умови проживання у металевих вагончиках, діє знижка у 50 відсотків, а за умови проживання у будиночках – знижка у 100 гривень. Перший заїзд до табору – 25 червня, далі – 5, 15, 25 липня, 4 та 14 серпня, термін перебування 10 днів.
Охочі скористатися пропозиціями можуть звертатися за телефонами: 228-75-27, 067-810-82-48