Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив Запорізького національного університету вітає Тамару Хом’як із присвоєнням вченого звання професора!

03.03.2016 13:09 Все Факультети Філологічний Університет відділ аспірантури і докторантури привітання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.02.2016 р. № 160 «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань», декану філологічного факультету Запорізького національного університету Тамарі Володимирівні Хом’як присвоєно вчене звання професора.

Керівництво, викладачі та студенти ЗНУ щиро вітають шановну Тамару Володимирівну і зичать їй натхнення, наснаги і подальших успіхів у професійній діяльності!

Відділ аспірантури і докторантури