Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели конкурс «Найрозумніший першокурсник»

На факультеті СПП провели конкурс «Найрозумніший першокурсник»

18.03.2016 12:09 Все Факультети Соціології та управління факультет соціальної педагогіки та психології наука конкурс Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених

На факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели конкурс «Найрозумніший першокурсник». Організаторами заходу стали члени факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених. Переможницею інтелектуального змагання стала студентка кафедри практичної психології Анна Мамич.

На початку конкурсу до його учасників звернулися декан факультету СПП Ольги Пономаренко та завідувач кафедри практичної психології Наталія Губа. Вони побажали успіхів усім студентам-учасникам змагання,а зазначивши, що покладають великі надії на їх подальший науковий розвиток.
Для проведення конкурсу його організатори обрали інноваційний формат. Так, студенти проходили комп’ютерний тест на визначення рівня загального інтелекту. Кожен першокурсник зміг продіагностувати свої інтелектуальні здібності.
За результатами тестування були підбиті підсумки конкурсу та сформовано загальний рейтинг, який очолила Анна Мамич.
Члени НТСАДМВ факультету вітають переможницю конкурсу. Також вони висловлюють вдячність за допомогу в організації наукового заходу представникам професорсько-викладацького колективу факультету Наталії Губі та Оксані Лукасевич.

Наталія Козюра,
голова НТСАДМВ факультету соціальної педагогіки та психології