Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ представляли Запорiжжя на Фестивалi франкомовних театрів

Студенти ЗНУ представляли Запорiжжя на Фестивалi франкомовних театрів

31.03.2016 10:27 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології

Протягом трьох днів студентки нашого вишу мали можливість відчути себе справжніми акторками. Організація Alliance Française м. Одеси дала можливість нашим юним талантам стати учасниками фестивалю франкомовного театру. Ця подія проходила в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова з 24 по 26 березня за підтримки посольства Франції в Україні.

Студентки факультету іноземної філології Уляна Пильненька, Анна Троіцька, Світлана Ретунська, Тетяна Фанагей, Єлизавета Анпілогова та Маргарита Сєрікова відстоювали честь Запорізького національного університету. Треба відзначити, що Запоріжжя уперше брало участь в подібному заході, який проводиться в Україні вже у дванадцятий раз.
За словами дівчат, це був величезний досвід. Три дні нескінченного акторського мистецтва, театральних тренінгів, репетицій і, звичайно, дуже теплий прийом від одеських організаторів. Але, не дивлячись на переживання і хвилювання, вистава наших студентів мала успіх.
Нагадаємо, що вистава, яку представила на розсуд вимогливого журі та глядачів наша трупа, складалася з багатьох епізодів, взятих із творів різних авторів – від класичних текстів Жоржа Фейдо, п’єс театру де Бувар до сучасних скетчів П’єра Барійе та Жана-П’єра Греді. Її особливістю є те, що акторки взаємодіють із глядачами, а вистава насичена жартами та сатирою.

Тетяна Фанагей,
факультет іноземної філології