Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач Полтавського національного педагогічного університету зустрівся зі студентами ЕПК

31.03.2016 15:04 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж зустріч навчання

28 березня у Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася лекція-зустріч студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» з кандидатом наук із соціальних комунікацій, доцентом кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету Глібом Кудряшовим.

На початку зустрічі гість зазначив, що лекція відбуватиметься у партикулярному форматі, тож, якщо хтось винесе для себе нову інформацію, знайомство можна буде вважати недаремним. У легкій, цікавій, дещо гумористичній формі Гліб Олексійович розповідав про дуже важливі для кожного видавця речі: значення книги в еру сучасних гаджетів та медіа, вплив видавничої справи на журналістику та багатогранність цієї спеціальності загалом. Крім того, гість поділився деякими фактами з власної біографії, які проілюстрували вагомість книги у житті людини. Він розповів, як почав працювати у галузі редагування і як буквально закохався у цю спеціальність. «Та людина, яка молиться у храмі книги, вже є унікальною», – сказав викладач. Дуже важливою темою для розмови стала видавнича справа як джерело виникнення журналістики: «Не було б видавничої справи – не було б XV століття і Гутенберга, тож не було б і журналістики як такої», – зазначив Гліб Олексійович.
Також під час лекції були продемонстровані проекти студентів ПНПУ, які вразили надзвичайною майстерністю, творчим потенціалом та любов’ю до своєї справи.

Наталія Ольховська