Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ – володар Гран-прі виставки «Освіта та кар’єра – 2016»

ЗНУ – володар Гран-прі виставки «Освіта та кар’єра – 2016»

14.04.2016 16:22

14-16 квітня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ) відбувається щорічна міжнародна виставка «Освіта та кар’єра-2016», в якій ЗНУ традиційно бере участь. Сьогодні Запорізький національний університет отримав Гран-прі виставки та відповідний диплом у номінації «Упровадження інформаційних технологій в освітній процес у вищому навчальному закладі». Наш виш також здобув почесне звання «Лідер вищої освіти України», а ректор Микола Фролов – Подяку «За багаторічну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України». Про це повідомила в.о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів, яка зараз перебуває на виставці.

Виставка «Освіта та кар'єра» є одним із найбільших заходів освітнього простору країни, яка збирає лідерів галузі. Її організатори - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. На сьогоднішні виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім охочим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» представлені понад 70 вишів з різних країн світу.
Відвідати захід можна сьогодні до 18 години, завтра – з 11 до 18, а в суботу – з 11 до 17 години.