Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники АТО та волонтери зустрілися з викладачами і студентами економічного факультету

10.05.2016 10:35 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет зустріч патріотичне виховання

5 травня на економічному факультеті ЗНУ до Дня пам’яті і примирення відбулась зустріч студентів і викладачів з учасниками антитерористичної операції на Сході України. До університету завітали почесні гості: начальник штабу 37 окремого мотопіхотного батальйону, полковник Ілля Лапін, учасник АТО, депутат Запорізької міської ради Олег Коломоєць, голова Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ», волонтер Сергій Вітвіцький, боєць «Легіону Свободи» Валерій Матченко та волонтер, доцент Класичного приватного університету Андрій Антонюк.

На початку зустрічі декан економічного факультету, професор Алла Череп відзначила, що День перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні завжди викликає почуття безмежної гордості за наш народ та гіркого суму водночас. «Ми знаємо, якою великою ціною здобута ця перемога, тож схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих, – зауважила Алла Василівна. – І на сьогодні на території України йде війна, гинуть молоді хлопці – учасники АТО й мирне населення. Другий рік поспіль агресор веде бойові дії проти українського народу. Кордони нашої держави захищає Українська Армія, загони самооборони, їм допомагають волонтери. Студенти і викладачі нашого факультету та університету загалом не залишаються осторонь від волонтерського руху – збирають кошти, закуповують необхідні речі для наших воїнів».
Запрошені представники волонтерського руху розповіли, як саме вони здійснюють свою допомогу. Воїни, які боронять українську землю в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, говорили з представниками ЗНУ по те, як захищають нашу землю та про патріотизм наших солдатів. Вони запевнили присутніх в тому, що зроблять все можливе для перемоги над ворогом, щоб Україна залишилась вільною, незалежною державою і щоб на нашій землі запанував мир.
Це – не перша зустріч з солдатами української армії та волонтерами, яку влаштували для викладачів та студентів факультету. На думку адміністрації та представників науково-викладацького складу факультету, такі зустрічі надихають молодь на добрі вчинки, виховують дух патріотизму, роблять студентів сильнішими та більш відповідальними за долю нашої країни. Тож їх планують проводити і надалі.

Економічний факультет