Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Алло, ми шукаємо таланти!

Алло, ми шукаємо таланти!

23.09.2005 02:05

Цього року, як завжди, студентський клуб культури ЗНУ клуб оголошує новий набір у свої студії: вокальну, хореографічну, театральну, театр авторської пісні та ВІА.

Гостей розважальних заходів ЗНУ часто дивує високий рівень майстерності і творчий потенціал студентів університету. Чимало з цих людей ставлять питання: хто ж ці талановиті хлопці та дівчата, що співають не гірше за естрадних зірок, гарно танцюють та декламують на сцені.

Відповідь проста: це вихованці Студентського клубу культури ЗНУ.

Цього року, як завжди, клуб оголошує новий набір у свої студії: вокальну, хореографічну, театральну, театр авторської пісні та ВІА.

Отже всі, хто бажає реалізувати свій творчий потенціал, можуть сміливо звертатися до Студентського клубу культури ЗНУ, котрий знаходиться у 202 ауд. 2 навчального корпусу.

За матеріалами інформаційної служби радіо "Universe"