Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Всеукраїнський конкурс наукових робіт студентів-випускників 2005 року за спеціальністю «Менеджмент»

26.09.2005 02:07

Студенти ЗНУ не тільки можуть отримати відповідну оцінку на захисті дипломних та бакалаврських робіт але й стати переможцями конкурсу. Цього року в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс наукових робіт студентів-випускників 2005 року за спеціальністю «Менеджмент». Першість проходить у різних вищих навчальних закладах, залежно від напрямків.

ЗНУ буде представлений у трьох номінаціях: краща робота з виробничого менеджменту, невиробничого менеджменту, а також готельно-ресторанного бізнесу і туризму. У конкурсах беруть участь п′ятеро студентів факультету менеджменту. Олександр Прядко запропонує свою бакалаврську роботу, присвячену виробничому менеджменту, одразу троє студентів візьмуть участь у роботі секції невиробничого менеджменту ( це спеціалісти Євген Ніколаєв та Олена Гринь, а також бакалавр Ганна Татарінцева).

Незважаючи на те, що у ЗНУ немає спеціальності "Готельний та ресторанний менеджмент", існують наукові дослідження в цьому напрямку: студентка факультету менеджменту Маргарита Арутюнян представить на конкурс свою бакалаврську роботу, присвячену особливостям менеджменту туризму.

Виявлення кращих робіт за трьома названими напрямками проходитиме у трьох вузах: Хмельницькому національному університеті, Житомирському державному технологічному університеті та Кримському національному університеті. Підведення підсумків конкурсу заплановане на вересень-жовтень поточного року.

Інформація надана Відділом студентської науково-дослідної роботи та радіо "Universe".