Крок до Європи

22.09.2005 11:25

З 6 по 11 вересня в Запорізькому національному університеті тривав робочий семінар з європейської освітньої програми «Сократ – Еразмус».

Провідні вчені з 14 європейських країн провели восьмий етап підготовки кредитно-модульної програми «Європейський бакалавр з соціальних та освітніх наук».

Проте науковці не обмежилися підготовкою власне навчальної програми. Приємний сюрприз отримали представники ЗНУ. Українські науковці здобули внутрішньопрограмний грант, який серйозно змінив вартість навчання на одному з відділень проекту – у т. зв. «Європейській магістратурі».

Відтепер вартість семестрового прослуховування лекцій провідних естонських, португальських, німецьких, голландських викладачів складає лише 700 грн.

Таким чином, українські магістранти прослухають весь курс лише за 600 $, тоді як у Німеччині ціна складає 5, 5 тис. євро.

Тож поспішайте здобути унікальну можливість отримати диплом, визнаний дійсним у всій Європі

За матеріалами інформаційної служби радіо "Universe"