Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Європейські стандарти в юридичній освіті України

Європейські стандарти в юридичній освіті України

04.10.2005 10:59

У Київському національному університеті внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар, присвячений етапам поступової адаптації юридичної освіти до пунктів Болонської декларації. У межах заходу актуальні зміни обговорювали представники МВС, Верховного суду, Генеральної прокуратури, Міністерства освіти та науки України. Запорізьку область представляли спеціалісти двох вузів: ЗНУ та ГУ ЗІДМУ.

Від нашого університету семінар відвідали заступник декана юридичного факультету, доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць, а також доцент кафедри адміністративного та господарського права Ганна Гулевська. На порядку денному обговорювалися питання уніфікації підготовки юристів у вищих навчальних закладах. Було вирішено провести З′їзд представників юридичної освіти та науки, а також створити у регіонах асоціації вузів з підготовки юристів. Світила галузі також визнали за необхідне залучення іноземних колег -спеціалістів, що вже мають досвід роботи у контексті Болонського процесу.

За матеріалами інформаційної служби радіо "Universe"