Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Рада ректорів: Болонський процес в українських реаліях

Рада ректорів: Болонський процес в українських реаліях

13.10.2005 12:56

На черговій раді ректорів, яка відбулася у приміщенні Запорізького національного технічного університету, керівники вищих навчальних закладів обговорювали декілька важливих питань. Зокрема, йшлося про впровадження кредитно-модульної системи навчання і необхідність визначення місця кожного вузу в Болонському процесі.

Ректор ЗНТУ професор Сергій Бєліков, який вів раду, наголосив на необхідності підвищення рівня обізнаності студентів у цьому відношенні, а також нагадав колегам, що в самій Європі, наприклад, у Німеччині, запровадження нової навчальної системи також відбу-вається нелегко. Присутня на заході начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Свєткова, звертаючись до ректорів, висловила позицію керівництва області щодо освітньої сфери. Вона підкреслила, що наше індустріальне місто має бути високорозвиненим у всіх відношеннях й саме вузам відводиться велика роль у піднесенні такої якості як інтелігентність.