Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Студентський бал аеробіки – 2005»: ЗНУ як завжди на висоті

«Студентський бал аеробіки – 2005»: ЗНУ як завжди на висоті

17.10.2005 04:07

12 жовтня у приміщенні Палацу спорту «Юність» відбувся «Студентський бал аеробіки – 2005», присвячений Дню міста. Змагалися команди навчальних закладів не лише Запоріжжя, а й Донецька, Києва, Харкова, Бердянська та Мелітополя.

Почалося свято краси та грації з привітань учасників почесними гостями. Голова Запорізької облдержадміністрації Юрій Артеменко із задоволенням відзначив, що проведення цього заходу відбулося завдяки спільним зусиллям двох університетів – ЗНТУ та ЗНУ. Після офіційної передачі естафетного вогню ректорам вузів-організаторів свята, розпочалося справжнє феєричне шоу з яскравими костюмами та надпотужною музикою.

За традицією команди змагалися в трьох категоріях: базова, степ та фанк аеробіка. Цього року в універсіаді брало участь 26 команд, серед яких дві команди представляли ЗНУ. Одна з них демонструвала свою майстерність у базовій аеробіці, а інша боролася за перемогу у фанк аеробіці. Не дивлячись на прикру пасивність своїх вболівальників, дівчата й хлопці не впали духом та з гідністю захистиличесть навчального закладу.

Перед тим, як назвати переможців у основних категоріях, журі, за ініціативою спонсорів заходу, визначило Містера та Міс балу. Ними стали Денис Ляпунов студент ЗНТУ та Ольга Логієва із Харківського державного медичного університету. Студентка ЗНУ, Шеховцова Катерина, отримала титул «Посмішка балу». Незвичайний титул, «Найдовші ноги», цього року отримала студентка ЗНТУ Ольга Барсова. «Дебютом балу» стала команда радіо коледжу при ЗНТУ, а найартистичнішою - команда Запорізького національного медичного університету. Друга команда цього ж університету отримала звання «гроза авторитетів». «Командою, яка найшвидше прогресує» цього року визнана команда ЗІДМУ. Найвеселішою була команда Донецького державного торгового університету, а за найоригінальніший музичний супровід відзначили команду Мелітопольського педагогічного університету.

Коли журі перейшло до визначення переможців конкурсу, виявилося, що кращою у базовій аеробіці стала команда ЗНУ, за нею призові місця посідають команди Донецького національного університету. У степ аеробіці першою стала команда ЗНТУ. Друге місце виборола донецька команда, а замкнули трійку лідерів студенти Харківського державного медичного університету. В останній категорії (фанк аеробіка) команда ЗНУ порадувала своїх вболівальників другим місцем. Всім учасникам у якості подарунків вручали чудові м’які іграшки.

Одну з них, помаранчово-синю рибку, ректор ЗНУ Сергій Тимченко подарував голові федерації аеробіки і фітнесу України Тетяні Пасічній. «Нехай помаранчовий колір на цій рибці символізує золото, а синій – срібло», - сказав Сергій Михайлович.