Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святослав Вакарчук в ЗНУ

Святослав Вакарчук в ЗНУ

19.10.2005 11:29

17 жовтня гостем нашого університету став відомий український музикант, радник Президента з питань молодіжної політики Святослав Вакарчук.

Гурт «Океан Ельзи» приїхав до Запоріжжя в рамках гастрольного туру на підтримку нового альбому «Gloria», однак його діяльність не обмежилася власне концертом. Хлопці активно займаються благодійництвом, тому в нашому місті вони в першу чергу відвідали інтернат для дітей з фізичними вадами. Там вони поспілкувалися з керівництвом щодо нагальних проблем і подарували вихованцям закладу систему караоке.

Наступним пунктом програми був власне ЗНУ. Лідер «Океану Ельзи» приїхав до нашого університету разом із губернатором Запорізької області Юрієм Артеменком. Під час зустрічі зі студентами і викладачами університету Святослав Вакарчук розповів про нові проекти гурту і відповів на питання студентів, що стосувалися музичної та суспільної тематики, і, звісно, особистого життя зірки.

Одне з питань звучало так: «Що зробив Слава Вакарчук на посаді радника Президента?». Лідер «Океану Ельзи» зазначив, що сама посада радника не передбачає якихось конкретних обов′язків та завдань у системі виконавчої влади, однак це не означає повну бездіяльність. Радники Президента мають бути тим інтелектуальним середовищем, яке допомагає владі налагодити зв′язок з різними соціальними групами, з′ясувати наявні проблеми, а також пропонує певні варіанти їх вирішення у тій чи іншій сфері. Вакарчук перерахував проекти, в яких він та члени гурту останнім часом беруть участь. Серед них діяльність самого Святослава як посла доброї волі ООН, благодійництво, зйомки соціальної реклами, спрямованої проти торгівлі людьми і багато інших.

На прощання музикант побажав студентству Запоріжжя гарного настрою і висловив сподівання зустрітися на концерті «Океану Ельзи», котрий відбувся того ж дня в Палаці спорту «Юність».