Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фітнес-конвенція NIKE

Фітнес-конвенція NIKE

25.10.2005 12:54

23 жовтня в Запорізькому національному університеті втретє пройшла традиційна щорічна фітнес-конвенція NIKE.

Цього разу її організатори вирішили змінити формат заходу. Якщо раніше він проходив з метою популяризації фітнесу, то тепер його учасники – професіонали цього виду спорту на регіональному рівні. Для них інструктори, відомі не лише в Україні, але й у світі, провели високоякісні майстер-класи,

117 учасників конвенції приїхали з 6 областей України. Дніпропетровську область презентували спортсмени Лисичанська, Дніпродзержинська та інших міст, Донеччину – маріупольці, з Криму прибули представники Сімферополя, Ялти та Севастополя.

«Конвенція – це не змагання і навіть не фестиваль, - підкреслює координатор проекту Максим Козій. – Це методичний навчальний захід. Інструктори високого класу привозять фітнес-новинки і презентують їх інструкторам-учасникам».

Високий рівень майстерності демонстрували зі сцени тренери світового рівня. Найвідоміший з них - Володимир Снежик, майстер міжнародного класу, який з успіхом представляв свої програми в Росії, Швеції, США, Югославії, Італії, Англії і створив у фітнесі свій власний стиль. Як продюсер та хореограф, Володимир вже втілив у життя десятки успішних телевізійних та відеопроектів з цього виду спорту, а тепер намагається навчити цьому інших. Гостям конвенції він запропонував опанувати два стилі: LATINA та STREET DANCE.

Новинки йоги представив бронзовий призер Кубка світу з йога-спорту (Мілан, Італія) 2005 року Ярослав Карааба. Тих, хто полюбляє степ-аеробіку, зачарувала кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики, Ірина Кульчицька. Майстри релаксу – призер Чемпіонату України зі спортивної аеробіки Віктор Кневець та магістр фізичного виховання і спорту, спеціаліст у сфері валеології, рекреації та оздоровчої фізичної культури Світлана Асметкіна – представили учасникам стилі LOW MANIA та LOW DANCE

Крім того, своїми знаннями і вміннями з учасниками конвенції ділилися хореограф танцювальних шоу Ігор Ваганов, інструктор «Київ Спорт Клубу» Андрій Гулаков, спеціаліст Інституту PILATES (Лондон – Росія) Неля Носуленко, а також Чемпіон України зі спортивної аеробіки в номінації фанк/хіп-хоп Олександр Ченцов.

Привітали майстрів та учасників конвенції почесні гості – маркетинг-директор компанії NIKE Олександр Томашевич, помічник ректора ЗНУ Сергій Кушнір, декан факультету фізичного виховання ЗНУ Микола Маліков, завідувач кафедри спорту ЗНУ Андрій Сватьєв та президент Запорізької асоціації спортивної аеробіки і фітнесу, доцент кафедри спорту ЗНУ Борис Кокарєв.

Після святкових урочистостей організатори та спеціалісти провели круглий стіл, на якому було вирішено продовжувати співпрацю і наступного року в стінах Запорізького національного університету зібратися на Четвертій міжнародній конвенції NIKE.