Новини пресслужби ЗНУ / Новини / "Зелений Олександрівськ"

"Зелений Олександрівськ"

31.10.2005 05:06

75 років - 75 дерев. Саме стільки рослин було висаджено на території студмістечка  ЗНУ в суботу 29  жовтня під час проведення  акції «Зелений Олександрівськ». Ця акція є першим ювілейним заходом 2005-2006 навчального року, присвяченим 75-річчю нашого університету.

Незважаючи на досить прохолодну погоду, студентського народу біля другого корпусу о десятій годині зібралося чимало. Зігріти присутніх своїм виступом намагався вокальний ансамбль студентського клубу культури  (Н.Кондратєва, В.Стефуліна, Г.Дмитренко),  гурт «7 кілометрів» ( С.Бєлов, С.Заливший, С.Пархоменко та С.Катін) і солісти студклубу культури (Т.Ларіна та Ю.Куцевало).

Відкрив суботник ректор  університету Сергій Михайлович Тимченко, котрий виголосив промову та представив студентству почесних гостей: голову жовтневої райдержадміністрації  П. Зубкова і  начальника Державного управління екології та природничих ресурсів Запорізької області С. Богуна. Гості у своїх зверненнях наголосили на тому, що Запоріжжя має перетворитися на зелене та екологічно чисте місто.

Після урочистого відкриття акції студенти всіх факультетів та викладачі, котрі в негоду зважилися взяти участь у заході, мали посадити по 5 дерев. Першою знайшла своє місце горобина, посаджена ректором біля другого корпусу. Як правильно поводитись із саджанцями студентам роз’яснював професор В. Лях. Для озеленення території ЗНУ спеціалістами з відділу ботаніки та генетики біологічного факультету було обрано п’ятнадцять видів рослин. Біологи також визначили   місця, сприятливі  для  розсадження.

Дерева для університету були надані Зеленгоспом міста Запоріжжя, а сама акція відбулася за підтримки Жовтневої райдержадміністрації.