Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс «Дозвольте відрекомендуватися - 2005»

Конкурс «Дозвольте відрекомендуватися - 2005»

07.11.2005 09:20

З 25 по 28 жовтня в Запорізькому національному університеті проводився фестиваль першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися», присвячений 75-річчю ЗНУ.

           Протягом чотирьох днів представники всіх факультетів демонстрували свої таланти. Оцінювали їх глядачі та компетентне журі, до складу якого увійшли Вадим Кишеневський та Наталія Пиріг зі студентського клубу, Світлана Кондратенко з виховного відділу та голова студентської ради – Євгенія Попель. Після кожного конкурсного дня вони обирали найкращі номери, які  потім можна було побачити 3 листопада у заключному гала-концерті . Переможців та лауреатів шоу привітав ректор ЗНУ професор Сергій ТИМЧЕНКО і вручив їм почесні грамоти. Цінні та солодкі призи стали не менш приємною нагородою для талановитих першокурсників.

 

Першого конкурсного дня на сцені актової зали змагалися першокурсники чотирьох факультетів: економічного, історичного, математичного і факультету соціальної педагогіки та психології.

Економісти розпочали свій виступ з «хіт-параду» запорізьких студентів, в якому за власною класифікацією розповіли про різні  їх типи. Також глядачі змогли побчити нову інтерпретацію  відомої  російської народну казки «Царівна жаба»,  знайома змалечку історія перетворилася на комерційний екшн.

Слідом за економічним факультетом на сцену вийшли першокурсники історичного. Їм вдалося організувати в рамках всеукраїнської акції «Схід і Захід разом» зустріч двох… наркоманів.

Під час виступу істориків присутні могли оцінити гру молодої скрипальки та подивитися сеанс індійського кіно, яке розповідало про мелодраматичну історію життя брата та сестри – Зіни й Гітлера.

 Третіми цього дня демонстрували свої таланти першокурсники математичного факультету. Своєю одою, присвяченою студентам, вони довели, що крім сухих математичних рішень добре знаються на римуванні.

Останніми на сцену першого конкурсного дня фестивалю «Дозвольте відрекомендуватися» вийшли студенти СПП. На початку глядачі змогли нарешті побачити справжніх інопланетян – симпатичних  Цинтріона та Цитрі, які передчуваючи складну екологічну ситуацію на Землі, прихопили зі своєї планети незвичайний апарат для дихання. Далі дія розгорталася в звичайному українському селі: з «города» приїхали модні парубки: артист, музикант і танцюрист.

На останок учасники конкурсу дали клятву першокурсника. Вони обіцяли бути повноцінними студентами, поважати викладачів та  вчитися на відмінно.

Другий конкурсний день відзначився шаленою глядацькою підтримкою, адже змагалися факультети соціології та управління, юридичний та наймолодший в університеті факультет журналістики. 

Майбутні соціологи продемонстрували показ студентської моди нового сезону, головні організатори якого наслідували героїв популярного російського серіалу «Не родись красивой». Глядачі також побачили справжнє екстремальне шоу двох  велобайкерів-соціологів.

Особливою популярністю цього дня користувався молодий співак з юридичного факультету – Олександр Стадник. Кілька разів під захоплені оплески залу він співав власні пісні про кохання.

Під час виступу першокурсників факультету журналістики на сцені запалали десятки свічок. Спочатку «ожила» сцена сварки старої  Кайдашихи з Меланкою та Мотрею з відомої повісті Івана Нечуй-Левицького. А потім, спеціально для Євгенії Попель, голови студради ЗНУ, відтворено її улюблений номер про канат відомої команди КВК «Уездный город».

Третього конкурсного дня між собою змагалися не лише першокурсники біологічного, філологічного та факультету іноземної мови, а і їх вболівальники. 

Молоді біологи продемонстрували казку про «Царівну жабу», в якій відтворили долі трьох синів – крутого, безталанного та дурня. Справжній фурор у залі викликав танок прекрасного гарему, коли глядачі зрозуміли, що під вуаллю однієї з танцівниць криється обличчя… хлопця.

Конкурсанти філологічного факультету безпосередньо на сцені знайшли свою музу: вона допомагала їм збирати гроші на участь у фестивалі, вчила співати й танцювати.

Передостанній день конкурсу завершували першокурсники факультету іноземної мови. Дівчата у своєму виступі скаржилися на те, що їм катастрофічно не вистачає хлопців на факультеті. Із задоволенням всі послухали прекрасну іспанську пісню, яка супроводжувалась яскравим танцем.

28 листопада, незважаючи на прохолодну погоду за вікном, в актовій залі другого корпусу стояла спека. Адже це був заключний, четвертий день  фестивалю першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися». В ньому брала участь решта факультетів – фізичний, менеджменту та фізичного виховання.

В команді фізичного факультету  відчувався брак дівчат, але це не завадило хлопцям гідно показати себе. Цього дня вони краще за всіх танцювали брейк-данс.

Першокурсники менеджменту інсценували дві казки. Першу – «казку-неправду» про батечка-рекетира за мотивами народної казки «Царівна жаба», а другу – казку про рятувальників. Не обійшлося без курйозів: під час виступу вокалісток випадково вимкнулася фонограма, але три симпатичні співачки не розгубилися й продовжували співати під оплески залу.

Останніми виступали на конкурсі першокурсники факультету фізичного виховання. Вони продемонстрували кмітливість, оптимізм та добру підготовку. Саме за їх запрошенням до ЗНУ завітав сам Президент України Віктор Ющенко. Потім глядачі спостерігали за танцем відомого французького балету «Мулен Руж», зйомками другої частини кінострічки «Вій» та передачі «Вікна» за участю Дмитра Нагієва, пантомімою «Бобслей» та слухали співи хору Усами Бен Ладена.

3 листопада були підбиті підсумки чотириденного фестивалю першокурсників. Цього року журі вирішило просто визначити трьох лауреатів, а не розподіляти призові місця між факультетами, як це було раніше. Отже у конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися -2005» лауреатами стали факультет соціальної педагогіки та психології, факультет журналістики та факультет іноземної мови. Команди отримали грамоти, безліч подарунків, а найголовніше – палку прихильність глядачів.