Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День народження економічного факультету

День народження економічного факультету

14.11.2005 09:38

Святковим концертом в актовій залі другого корпусу відзначив своє 14-річчя економічний факультет ЗНУ.

Розпочалося свято теплими привітаннями декана факультету – доцента, кандидата економічних наук Анатолія Кущика, який побажав  студентам успіхів у навчанні і наукових досягненнях.

Під час концерту найактивніші студенти-економісти продемонстрували свої сценічні таланти: вони тацювали, співали, читали вірші. Для факультета-іменинника виступив танцювальний гурт «Агресія». Студентка факультету іноземних мов подарувала економістам пісню на іспанській мові.

На святі вручалися грамоти кращим із кращих. Старостою року на факультеті стала Ганна Половникова, спортсменом року – Олексій Ніколенко, артистами року – Юлія Власенко та Юлія Брагіна, вченим року – Ганна Біленька. Солодкими подарунками нагородили групи, які зробили найкращі газети до Дня економічного факультету.

Наприкінці концерту, коли всі учасники разом заспівали фінальну пісню, сцена засяяла яскравими вогнями і цей міні-феєрверк додав світлого настрою присутнім.