Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Візит до ЗНУ доктора Будапештського університету Шандора ЛІСНЕЯ

Візит до ЗНУ доктора Будапештського університету Шандора ЛІСНЕЯ

18.11.2005 10:46

У рамках навчальної магістерської програми «Європейські перспективи соціального включення» до Запорізького національного університету завітав доктор Будапештського університету Шандор ЛІСНЕЙ. Основна мета його візиту – проведення лекцій для студентів, які навчаються у вузі за спеціальністю «Європейський магістр із соціальних та освітніх наук».

Ця магістерська програма заснована в 2004 році у рамках міжнародного проекту «Сократ-Еразмус». Її першими учасниками стало більше 10 студентів. Протягом двох років вони опановуватимуть основні та додаткові модулі курсу. Викласти модуль «Теорії інтервенції (втручання) та соціальних змін» до ЗНУ прибув учасник цього проекту - доктор Будапештського університету Шандор ЛІСНЕЙ, який вже побував у багатьох країнах-партнерах Програми. Основна сфера діяльності лектора – психологія та психотерапія. В Україні угорський вчений вперше. «Дуже світле та зелене місто»,- такі його перші враження від Запоріжжя.

17 листопада доктор ЛІСНЕЙ читав лекції, а до кінця тижня запланував познайомитися з викладацьким складом факультету соціальної педагогіки та психології, на базі якого в ЗНУ і була заснована магістерська програма, а також із адміністрацією вузу. В дозвіллєвих планах науковця – побільше дізнатися про університет і Запоріжжя.

Наступний модуль програми – «Методи дослідження в соціальній роботі» - читатиме кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та психології ЗНУ Світлана Пащенко, а вже з початку нового року до вузу завітає координатор цього міжнародного проекту професор Університету соціальних та прикладних наук Магдебург-Стендаль Вольф Бльомерс. Для студентів він викладатиме модуль «Робота з людьми з особливими потребами».