Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Результати конкурсу «Студент року-2005»

Результати конкурсу «Студент року-2005»

21.11.2005 10:39

До Міжнародного дня студентів – 17 листопада – у ЗНУ були підведені офіційні підсумки університетського етапу конкурсу «Студент року – 2005».

Основна мета заходу – виховання у студентів високої дисципліни та залучення їх до науково-дослідної та суспільно-корисної діяльності. Власне, сам конкурс у ЗНУ було запроваджено відповідно до Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації. Спочатку він проходив на рівні факультетів, після чого переможців цього рівня оцінювала комісія у складі ректора ЗНУ професора Сергія ТИМЧЕНКА, першого проректора Федора ТУРЧЕНКА, проректора з наукової роботи Віктора ГРИЩАКА, проректора з навчально-виховної роботи Володимира ВОЛКОВА, помічника ректора із роботи зі студентами Володимира КОЛЯДИ, начальника відділу гуманітарної освіти і виховання Олексія ФУРСИ та голови Студради Євгенії ПОПЕЛЬ.

В результаті роботи членів комісії було відібрано переможців у кількох номінаціях. Всі вони були нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями, які їм урочисто вручили 17 листопада – в Міжнародний день студента.

Переможцями номінації «Студент – суспільний діяч» стали: третьокурсниця факультету соціології та управління Інна РОТАРЕВА, магістр істфаку Володимир ПЕВЧЕНКО, другокурсниця біологічного факультету Інна ДЕРЕВИНСЬКА, четвертокурсники факультету соціальної педагогіки та психології Дмитро ДЕМЕНТІЙ та філфаку – Олена СЕМЕНЕНКО і пя’тикурсниця юридичного факультету Маргарита ПОГОСЯН.

Кращий у номінації «Студент-актор» третьокурсник матфаку Андрій ГОЛОВЕНЬ. Переможців номінації «Студент-вчений» - восьмеро: четвертокурсниця факультету соціології та управління Надія ПЕНЬКОВА, магістри - Михайло МУЛЕНКО з біофаку, Оксана БУГАЄНКО з факультету соціальної педагогіки та психології та Ірина ЖИРАФСЬКА з філфаку , третьокурсники – математичного факультету Павло МОСКАЛЬОВ та фізичного Ірина Кенєва, а також п’ятикурсник юрфаку – Олександр ПЕНЬКОВ та студентка четвертого курсу економічного факультету Ганна БІЛЕНЬКА.

Кращі у номінації «Студент-староста» - другокурсниця факультету соціології та управління Ганна ЄФИМЕНКО та п’ятикурсниця юрфаку Ірина СЕРГАЧ. Перші «Студенти-спортсмени» року у вузі – другокурсник матфаку Віталій ЧЕРНОВАЛЮК та третьокурсник факультету фізвизовання Олексій СТРЮКОВ.

А от кращою студентською родиною року в ЗНУ стали переможці номінації «Студентська сім’я» - пятикурсники історичного факультету Сергій ІВАНИЦЬКИЙ та Юлія КРАВЧУК. Вітаємо всіх переможців і бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу!