Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День журналіста

День журналіста

24.11.2005 10:44

16 листопада діячі мас-медіа відзначали Всеукраїнський день працівників радіо і телебачення. Оскільки минулого тижня багато викладачів факультету журналістики їздило до Дніпропетровська, щоби взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Масова комунікація в Україні та інформаційний виклик XXI століття», університетське свято преси відбулося вчора.

Студенти факультету підготували святковий концерт. Програму склав третьокурсник журфаку Юрій Костюк. Перед початком заходу заступник голови студради університету Олена Логійко вручила грамоти першокурсницям Анні Мартиновій, Марії Козловській і творчій групі факультету за перемогу в конкурсі «Найкраща газета-стіннівка ЗНУ», який проводився до Міжнародного дня студента. Студентка четвертого курсу Юлія Чернета отримала диплом за активну участь у громадському житті університету.

Розпочався концерт танцем у виконанні дівчат з факультету іноземної філології. З цим номером вони посіли перше місце у конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися». Після цього до університету завітав сам Президент України, якого майстерно зобразив, проявивши неабиякі акторські здібності, студент Юрій Костюк. Сказавши дуже багато теплих слів на адресу університету, він запросив на сцену декана факультету журналістики, доктора філологічних наук, професора  Володимира Манакіна. Володимир Миколайович чудовою англійською мовою привітав присутніх. Далі присутніх студентів і викладачів розважив фейлетон на вічно актуальну тему гуртожитку третьокурсниці Ольги Семенюк. Співали студентки того ж курсу Тетяна Боровська і Юлія Муроковська.

Завершенням свята стала  гра «Слабка ланка» і пародія на популярний серіал  «Не родись красивой» - «Не родись на журфаці