Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародний турнір зі всестильових поєдинків "Бушидо"

Міжнародний турнір зі всестильових поєдинків "Бушидо"

28.11.2005 10:14

24 листопада в Дніпропетровську відбувся відкритий міжнародний турнір зі всестильових поєдинків "Бушидо", на який були запрошені спортсмени з усіх регіонів України та близького зарубіжжя. Запорізьку область представляв Олександр Литвиненко, член Запорізької Федерації Дзю-Дзюцу, яка протягом багатьох років існує на базі нашого університету.

Незважаючи на травми та нездужання, Сашко впевнено пройшов усі відбіркові кола турніру, перемагаючи своїх суперників прекрасно відточеною ударною та бійцівською технікою. На жаль, після півфінального бою він все таки був знятий зі змагань за рішенням лікаря і у підсумку посів почесне 3-е місце, отримавши велику грошову винагороду. Зрештою, можна вважати цей результат непоганим,  адже для Запорізької Федерації  Дзю-Дзюцу це був перший вихід на рівень професійних боїв.

Змагання проходили за повноконтактними правилами за мінімальної кількості заборонених дій, з висококваліфікованим і жорстким суддівством. Свою майстерність продемонстрували представники різних напрямків єдиноборств - джиу-джитсу, кікбоксінг, тайський бокс, дзюдо – в одній ваговій категорії (75 кг).

Турнір виглядав як чудово організована шоу-програма: у перервах між двобоями виступали популярні артисти, глядачі мали змогу  взяти участь у цікавих конкурсах.

Повернувшись із Дніпропетровська президент Запорізької Федерації  Дзю-Дзюцу Віталій Д`ЯКОВ поділився своїми враженнями від поїздки з працівниками прес-центру. Ось що він сказав:

- Хочеться вірити, що високий бойовий дух дозволить представникам нашого регіону завойовувати в подальшому тільки найвищі сходинки п’єдесталу. Слід відзначити, що з приходом до ЗНУ нового ректора, професора Сергія Тимченка, який користується великим авторитетом і повагою, спортивна робота в університеті пожвавилася. Попереду в наших спортсменів багато престижних перемог!