Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ – бронзові призери Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки та фітнесу

25.11.2005 15:27

Нещодавно студенти факультету фізичного виховання ЗНУ повернулися з Міжнародного чемпіонату зі спортивної аеробіки та фітнесу, що проходив у Москві. Спортсмени ЗНУ вибороли у складі Збірної команди України численні нагороди та титули.

У рамках Міжнародного чемпіонату зі спортивної аеробіки та фітнесу проходили змагання за три титули: Кубок світу серед кадетів, Чемпіонат світу серед юніорів та Чемпіонат Європи серед дорослих. Змагання, що проходили у російській столиці, зібрали близько 1300 учасників з 18 країн світу. Делегація України була найчисельнішою. У боротьбі за Кубок світу серед кадетів четверте місце посіла пара у складі Руслана СОСНЕНКО та Анастасії ДЕМИТРОВОЇ, тренерувала яких викладач кафедри спорту ЗНУ Ольга ГОРДЕЙЧЕНКО. Вона ж вела роботу ще з одними переможцями – кадетської командою спортивного клубу «Металург», яка посіла 7 місце у змаганнях з базової аеробіки.

Але найголовнішим досягненням спортсменів ЗНУ стала бронзова медаль у Чемпіонаті Європи серед дорослих. Її отримала трійка у складі Оксани КАЛАШНИК, Ірини ЧЕНЦОВОЇ та Марії ФЕДОРЕНКО – другокурсниць факультету фізичного виховання. Базова команда аеробіки ЗНУ посіла на міжнародному турнірі 10 місце. У змаганнях серед змішаних пар 6 місце у другокурсників факультету фізичного виховання ЗНУ – Олександра ЗАБІЛИ та Валерії КОРОНЕНКО.

За словами заступника декана факультету фізвиховання з інформаційної роботи Бориса КОКАРЄВА, усі завойовані титули та нагороди – перші досягнення спортсменів ЗНУ на міжнародній арені після перемоги, яку приніс Україні у 2001 році триразовий срібний призер Чемпіонату світу та Європи,  випускник ЗНУ - Олексій ЛЬОВКІН.