Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкритий фестиваль команд КВК на Кубок випускників ЗНУ

Відкритий фестиваль команд КВК на Кубок випускників ЗНУ

12.12.2005 16:52

КВК – це завжди весело……навіть коли наші не виграють. На жаль, на Відкритому фестивалі команд КВК на Кубок випускників ЗНУ команда Запорізького національного університету не посіла жодне з призових місць. Але це трапилося не тому, що наші гравці виявилися надто слабкими, просто команди зібралися сильні та досвідчені. Змагання було напруженим і цікавим.

Фестиваль проходив протягом двох днів у приміщенні Будинку культури металургів ВАТ «Запоріжсталь». Ведучим був досвідчений діяч КВК та шоумен Сергій Авдієнко.

Програма була побудована традиційно: глядачі подивилися привітання команд, розминку й домашнє завдання. Зі сцени сипалися жарти – вдалі, дотепні й не дуже, та кожне слово гравців незмінно  викликало гарячу підтримку залу. Дійство прикрашали несподівані моменти, які змушували глядачів то дивуватися (наприклад, коли у гравців з Кривого Рогу раптом заіскрилися яскравим феєрверком гітари-віники), то завмирати з жаху (коли на сцені з’явився фантастичний Бетмен). Та, звичайно ж, більше було веселого сміху.

Виступаючих оцінювало журі у такому складі: генеральний спонсор фестивалю – випускник істфаку ЗНУ, голова ради директорів компанії «Олександр» Володимир Кальцев, також випускник нашого університету генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Невіс» Анатолій Постол, актриса телевізійної команди КВК «Славутич» Ганна Селиванова, автор і актор команди КВК «Славутич», капітан команди КВК ЗНУ «Сонечко» Сергій Алімов, учасник дуету «Худий і товстий» Антон Холькін. Очолював журі актор, автор і капітан телевізійної команди КВК «Дизель» (Миколаїв) Єгор Крутоголов.

На фестивалі були присутні директор Запорізького філіалу акціонерного банку «Факторіал-банк» Володимир Павелко, директор культурно-ділового центру «Хортиця», голова асоціації випускників ЗНУ Валерій Козирєв, директор фірми СФГ «Таврійське» Руслан Муковський, і звичайно ж, керівництво ЗНУ на чолі з ректором професором Сергієм Тимченком.

Колишні випускники ЗНУ щедро спонсорували фестиваль. Цінні призи (цифрові фотоапарати) також надало Всеукраїнське молодіжне громадське об’єднання «Молодь за Литвина».

Кращою була визнана команда «Шиворот-навиворот». Кубок випускників ЗНУ учасникам з Чернівців вручав Валерій Козирєв, який тепло привітав переможців. Вони отримали в подарунок радіомікрофон від директора фірми СФГ «Таврійське» Руслана Муковського.

Друге місце – за командою з Харкова «Хіт-FM» (генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Невіс» Анатолій Постол вручив її учасникам телевізор), третє посіли львів’яни – команда «Ураган» (їм дісталися цифрові фотоапарати), а четверте – дніпропетровці

(«Стальной проект») (директор запорізького філіалу акціонерного банку «Факторіал-банк» Володимир Павелко подарував їм чудову магнітолу).

Ті, кому не дісталися цінні призи – а це команди «Первая столица» (Харків),  «Наша улица» (Дніпропетровськ), «Містер Мускул» та «Стріла» (Запоріжжя, ЗНУ), «Нон-стоп» (Бердянськ), «Холодно в чешках» (Херсон), «Гарячі 80-ті» (Запоріжжя),  «Хуторяни» (Київ), «Гагаріни» (Кривий Ріг) - отримали  календарі й настінні годинники з рук ректора ЗНУ професора Сергія Тимченка.

Змагання команд КВК такого масштабу ЗНУ організоване вперше. Про це потурбувалися студентська рада і команда КВК «Сонечко».