Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День факультету соціальної педагогіки та психології

День факультету соціальної педагогіки та психології

19.12.2005 05:41

Факультет СПП відзначив свій 14-й день народження. Урочистий вечір на честь цієї дати проходив у актовій залі 2-го корпусу.

Все було організовано оригінально і зі смаком. Спочатку присутні мали змогу переглянути слайди, присвячені студентським рокам викладачів і випускників факультету. Після цього «винуватці торжества» вислуховували привітання, а їх пролунало чимало, тому що на вечір були запрошені представники управлінь, установ і організацій, з якими наші педагоги і психологи традиційно підтримують міцні зв’язки. Звичайно ж, у першу чергу привітав факультет СПП ректор ЗНУ професор С.М.Тимченко.

Президент Всеукраїнської асоціації «Лелека» С.В. Вагнер висловила факультету велику подяку за підготовку висококваліфікованих спеціалістів у сфері педагогіки.

П’ятикурсниця Надія Грищенко вручила кафедрі проблем управління і соціальної педагогіки диплом від імені групи студентів.

На концерті багато номерів викликали справжній захват публіки: студенти старались як могли. Першокурсник Костянтин Мащенко, четвертокурсниця Алла Лазарєва, другокурсниця Кристина Наливайко виконали пісні. Танці, гумористичні сценки підняли всім настрій. А під кінець вечора над залою несподівано спалахнула нова зірка і присутнім запропонували загадати бажання.

Святкування дня факультету продовжилося у диско-клубі «Мікс».