Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічний прийом у ректора

Новорічний прийом у ректора

23.12.2005 16:08

Цього четверга увечері в актовій залі другого корпусу було весело: там проходив захід, який вже стає традиційним для нашого університету – Новорічний прийом старшокласників у ректора, організований факультетом довузівської підготовки. На зустріч з майбутніми абітурієнтами прийшли декани всіх факультетів ЗНУ.

Урочиста частина розпочалася традиційно - з привітання ректора Сергія Тимченка, який наголосив, що дуже радий бачити нові молоді обличчя в стінах вузу. Він закликав школярів вступати саме до ЗНУ, де можна опанувати майбутню професію під керівництвом високопрофесійних викладачів і цікаво провести незабутні студентські роки.

Виступ декана факультету довузівської підготовки Ірини Бакаленко відкрив Новорічний бал. Студенти  факультетів соціальної педагогіки і психології, журналістики та іноземної філології намагалися своїми естрадними номерами розважити і «розворушити» школярів, які спочатку трохи ніяковіли. І вони досягли своєї мети - концертна програма гостям сподобалася . Після неї розпочалася дискотека, де молодь мала змогу позбутися зайвої енергії, досхочу натанцювавшися під запальні сучасні ритми.

Кінець-кінцем, старшокласники розійшлися по домівках, сповнені світлих вражень і позитивних емоцій.