Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкриття Головної Ялинки ЗНУ

Відкриття Головної Ялинки ЗНУ

27.12.2005 12:26

26 грудня Запорізький національний університет відвідали почесні гості – Запорізький міський голова Євген КАРТАШОВ, начальник міського управління освіти Дмитро СЕКЕРИНСЬКИЙ, голова Жовтневої райадміністрації Петро ЗУБКОВ. Разом із ректором ЗНУ Сергієм ТИМЧЕНКОМ і першим проректором Федором ТУРЧЕНКОМ вони відкрили Головну Ялинку університету. Яскраве дійство відбувалося перед Спорткомплексом ЗНУ.

Мер міста Євген Григорович Карташов побажав молоді успіхів у навчанні і вручив шістьом юнакам і дівчатам сертифікати про отримання стипендії Запорізького міського голови. Нагадаємо, що у цьому навчальному році стипендіями, виділеними владою міста, користуються сто наших найкращих студентів. Сертифікати з рук  Євгена Карташова урочисто отримали Смордова Катерина, Загуменний Олександр, Михайленко Карина, Демченко Артем, Журавльова Олена та Москаленко Олена.

Звичайно, в центрі уваги присутніх була красуня-ялинка, на якій мали запалати новорічні вогні. Тому ніхто не здивувався, коли з’явилися Дід Мороз і Снігуронька, привітали всіх, а потім запропонували Євгену Карташову взяти «чарівний посох» і торкнутися ним до ялинки. Зелена красуня відразу засяяла, ознаменувавши початок свята. Після цього перед студентами виступив козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії. Бадьорі народні пісні додали присутнім гарного настрою.