Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Автопробіг «Молодь за Литвина»

Автопробіг «Молодь за Литвина»

24.02.2006 16:00

24 лютого в гостях у Запорізького національного університету побували учасники всеукраїнського автопробігу, влаштованого всеукраїнською молодіжною організацією «Молодь за Литвина».

Студенти ЗНУ зустріли їх на в’їзді до нашої області й допомогли зорієнтуватися в місті. Дев’ять автомобілів проїхалися проспектом Леніна, зупиняючись на проспекті Металургів, перед універмагом «Україна». Але найдовша зупинка була зроблена перед спорткомплексом нашого вузу.

Тут вони протягом великої перерви спільно зі студрадою університету влаштували акцію, в ході якої були розіграні два абонементи до тренажерного залу на цілий місяць (виграли першокурсники юрфаку). Студентам також роздавалися шапки й шарфи з логотипами організації.

Як пояснили гості, політична акція розпочалася в Києві 10-го лютого, а завершиться 11-12 березня. В заході беруть участь три колони – західна, південна і східна, в кожній – по дев’ять авто. Акцією охоплені всі регіони. Зокрема, в Запорізькій області автопробіг тривав три дні.