Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Візит до ЗНУ координатора міжнародної освітньої програми «Сократ-Еразмус» в Україні Вольфа Бльомерса

27.02.2006 12:47

До Запорізького національного університету знову завітав координатор міжнародної освітньої програми «Сократ-Еразмус» в Україні, професор університету прикладних наук Магдебург-Стендаль з Німеччини Вольф Бльомерс.

Основна мета його візиту – проведення лекцій для студентів, які навчаються за спеціальністю «Європейський магістр із соціальних та освітніх наук». Професор прочитає 25 годин курсу «Етика та соціальна справедливість» російською та англійською мовами.

За міжнародною програмою у ЗНУ навчається 13 студентів. Вольфу Бльомерсу надзвичайно подобається спілкуватися з нашими студентами, тому що вони допитливі й небайдужі. Місто Запоріжжя він вже полюбив як своє рідне.

Юлія Мазіліна