Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перший номер оновленої газети «Запорізький університет»

Перший номер оновленої газети «Запорізький університет»

27.02.2006 14:13

27 лютого вийшов перший номер оновленої газети колективу ЗНУ «Запорізький університет».

Видання збільшилось удвічі і за змістовим наповненням стало значно цікавішим: привертають увагу рубрики «News-Око», «Use-світ», «Inter-V-уоu», «Фото-Shop» та інші.

У свіжому номері «Запорізького університету» можна знайти матеріали щодо впровадження Болонського процесу, інтерв’ю з помічником ректора із зв’язків з громадськістю і ЗМІ, кандидатом філологічних наук Іриною Герман, найостанніші новини вузу, корисну інформацію щодо працевлаштування, гороскоп, анекдоти. Інтригує жартівливий конкурс «Вгадай, хто».

Газету підготовлено силами майже виключно студентів, якими керує молода редактор, випускниця нашого факультету журналістики Марія Канцелярист. Їй з великим ентузіазмом допомагають Юлія Чернета, Віталій Бабенко, Ольга Клюєва, Олена Благодарова, Ольга Соколовська, Марія Овраменко та інші. Фотоілюстрації забезпечив співробітник прес-центру Василь Биченко.

Привабливий зовнішній вигляд газети - цікава верстка, оригінальне розташування матеріалів – все це, насамперед, результат роботи студента факультету соціології і управління Андрія Горбенка, який на добровільних засадах спрацював як професійний дизайнер.

Якісне видання на дуже гарному журнальному папері віддруковано в типографії ТОВ «Паритет Прес» тиражем 1000 примірників. Газета роздається безкоштовно всім бажаючим студентам, викладачам і співробітникам університету.

З перших хвилин свого існування оновлене видання користується неабиякою популярністю!

Редакція газети "Запорізький університет"