День матері

25.05.2006 16:12

В актовому залі другого корпусу ЗНУ філологічний факультет провів святковий вечір, присвячений Дню матері, який зазвичай відзначається другої неділі травня.

Ведучі – викладач Володимир Ткачук  та студентка 3–го курсу філфаку Ганна Скуртул відкрили захід врочистою промовою, нагадавши, що слово «мати» завжди було святим для нашого народу.

На вечорі лунало багато віршів і пісень. Зокрема, свої таланти у вокальному мистецтві продемонстрували студенти Ганна Дмитренко, Анастасія Кондратова, Костянтин Мащенко і Валентина Стефутіна. Поезії на тему материнства продекламували Леся Бондарчук і Вікторія Ковпак. Із художньо-гімнастичним етюдом виступила студентка Ганна Діденко. Концерт пройшов досить успішно: глядачі голосно аплодували всім виконавцям.

Елла БОНДАРЧУК