Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підведені підсумки опитування студентів щодо благоустрою ЗНУ

Підведені підсумки опитування студентів щодо благоустрою ЗНУ

26.05.2006 10:29

Науковцями факультету соціальної педагогіки і психології було проведене дослідження уявлень студентів щодо благоустрою нашого університету. Були опитані 465 юнаків і дівчат, яким пропонувалася анкета з п’яти запитань.

Результати виявилися такими: 249 студентів оцінили сучасний стан благоустрою вузу як задовільний, 107 назвали його незадовільним, 98 - поставили оцінку «добре». Лише четверо з опитуваних (менше одного відсотка) сказали, що благоустрій ЗНУ на сьогодні є дуже добрим.

Для покращення ситуації студенти пропонували, в першу чергу, оновити книжковий фонд університету, модернізувати бібліотечні каталоги для полегшення доступу до бібліотечних ресурсів, створити в бібліотеці камери схову для сумок, щоб можна було заходити з речами, дозволити користування бібліотекою у вихідні, поліпшити доступ молоді до Інтернету.

Студенти пропонували також знизити ціни на ксерокопії до10 копійок і… перенести початок першої пари на 18-30.

Висловлювалась ідея встановити у  кожному корпусі університету радіотранслятор для оголошень, оскільки не всі студенти бувають вчасно поінформовані про заходи, які проводяться перед другим корпусом.

Багато пропозицій стосувалось обслуговування в буфетах. Студенти хочуть, щоб ціни на продукти були нижчими, а їх якість вищою. Висловлювалися побажання збільшити приміщення і штат буфетів, посилити ввічливе ставлення їх працівників до покупців, продовжити час роботи до 18-00.

Згадувалися і туалети: студенти пропонували забезпечити їх предметами гігієни, дзеркалами тощо.

Що стосується самої території ЗНУ, побажань також було багато. Вони, в основному, стосувалися таких питань: встановлення лавочок біля корпусів, озеленення території, збільшення кількості урн, проведення ремонту. Окрім усього, студенти пропонували заасфальтувати доріжки, які щорічно протоптуються на газонах.

Зауважень до нинішнього матеріального стану університету було багато, однак на запитання про особисте бажання брати участь у відповідних роботах більше половини студентів утрималось від відповіді, велика частина категорично відмовилась. Деякі погоджувались, але за умови заохочення.

Всі опитувані студенти висловлювали сподівання, що на їх зауваження адміністрація вузу відреагує конкретними заходами. А починати, можливо, треба із самих себе?