Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування 40-річчя факультету іноземної філології

Святкування 40-річчя факультету іноземної філології

29.05.2006 11:55

26 травня на факультеті іноземної філології відбувся вечір зустрічі випускників сорока поколінь. Рівно чотири десятиліття минуло з часу заснування цього факультету – до того він був частиною філологічного.

Першими  деканами  були Іван Степанович Олійник, Василь Сергійович Сокирко, чию пам'ять присутні на заході вшанували хвилиною мовчання.

Вела вечір виконувач обов’язків декана факультету іноземної філології Катерина Михайлівна РУЖИН, яка також довгі роки в минулому очолювала факультет (усі були раді знову бачити її на цій посаді).
Від адміністрації університету факультет сердечно привітав проректор з наукової роботи Віктор Захарович ГРИЩАК.

Урочиста частина тривала понад годину, тому що було багато бажаючих виступити: по черзі до мікрофона запрошували представників випусків різних років. Колишні студенти інязу з теплотою згадували роки навчання в рідній alma mater, дружно проголошували слова щирої вдячності Елеонорі Андріївні Шамі, Семену Яковичу Литваку, Світлані Іванівні Прус, Валерію Васильовичу Мірошниченку, Юрію Антоновичу Зацному, Анатолію Миколайовичу Приходьку, Тетяні Володимирівні Хайдуковій,  Ользі Володимирівні Шевчук, Ірині Григорівні Колесник, Олені Харитонівні Люшинській, Єлизаветі Євгеніївні Гордієнко та іншим улюбленим викладачам, які за весь період своєї роботи в університеті благословили на успішну професійну діяльність сотні юнаків і дівчат.

Під кінець вечора відбувся скромний, але дуже цікавий концерт, підготовлений силами викладачів і студентів факультету іноземної філології.