Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фінал «Кубку Феміди»

Фінал «Кубку Феміди»

29.05.2006 11:28

У спорткомплексі ЗНУ пройшла фінальна гра турніру з міні-футболу «Кубок Феміди», організованого юридичним факультетом.

Відкритий всеуніверситетський турнір на «Кубок Феміди» - традиційний для нашого університету. Чотири роки тому його започаткував деканат юридичного факультету. Вже сама назва турніру означає те, що справжні юристи повинні бути справедливими у своєму судійстві, рівняючись на давньогрецьку богиню права і законного порядку.

Турнір на «Кубок Феміди» тривав з 18 по 26 травня. У ньому взяли участь дев'ять команд з восьми факультетів. У фінальному матчі переможці розташувалися наступним чином: четверта сходинка – за факультетом журналістики, третя – за фізичним, друга – за історичним і, врешті-решт звання найкращих здобули представники юридичного факультету (до речі, за умовне золото вперше за історію турніру змагалися дві команди юрфаку).

Своїми думки стосовно цьогорічного турніру поділилися його організатори:

Віктор САБАДАШ, заступник декану юридичного факультету:

- Цього року в турнірі брали участь дуже гарні спортсмени. Одна з наших команд грає в ньому з першого курсу. Тепер ми формуємо юніорський колектив. Добре, що під час сесії знаходиться час та бажання, як то кажуть «бути з м'ячем» та зі своїми колегами. Саме студенти звернулися до мене з проханням провести цьогорічний турнір і взяли на свої плечі значну частину роботи з його організації.

Петро ХРЯПІНСЬКИЙ, декан юридичного факультету:

- Я вважаю, що саме такі заходи дійсно формують колектив факультету. Стосунки між викладачами й студентами повинні виходити у площіну спільного дозвілля, щоб вони навчилися бачити один в одному, в першу чергу, особистість.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ