Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч представників ЗНУ із членами Кураторіуму німецького благодійного фонду «Марга і Курт Мьолльгаард»

30.06.2006 13:47

У Берліні відбулася зустріч представників ЗНУ із членами Кураторіуму німецького благодійного фонду «Марга і Курт Мьолльгаард». На зустрічі, зокрема, були присутніми проректор з наукової роботи професор Віктор ГРИЩАК та почесний професор ЗНУ доктор Дітер РАУЕ (Німеччина).

Основну увагу було приділено обговоренню подальшої співпраці між Фондом і нашим університетом. Свої думки висловили голова Кураторіуму Фонду Єкехард Крістіан Мартенс, член Кураторіуму доктор Хайнц-Руді Шпігель, керівник магістерського курсу з економіки і менеджменту на економічному факультеті в університеті ім. Гумбольта в Берліні доктор Бенгт-Арне Вікштрем. Під час робочої вечері участь у обговоренні взяли також президент і віце-президент Запорізької торгово-промислової палати.

Професор Віктор Грищак детально звітував про стратегічні напрямки роботи університету і позитивні результати викладеної програми за підтримки Фонду. В тому числі, він розповів про участь у конференціях, поповнення фондів наукової бібліотеки, підвищення кваліфікації викладачів німецької мови. Представники Фонду особливо відзначили стабільність у роботі ЗНУ із вказаного напрямку і дійшли висновку про надійність у плануванні процесу для усіх задіяних учасників. Кураторіум вітав якісні і достовірні фінансові звіти про використання коштів Запорізьким національним університетом.

У перспективі, спільна робота має ще більше сконцентруватися на програмах Фонду в обраних вищих навчальних закладах. Зі свого боку, Фонд запланував стипендійні місця для заявників від ЗНУ (принципово обговорювалася магістерська програма з економіки і менеджменту). Окрім того, Фонд узяв на себе зобов’язання й надалі надавати підтримку університету, зважаючи на його досягнення.

За результатами зустрічі були визначені головні пункти співпраці: участь у наукових міжнародних конференціях; модернізація Фондів бібліотеки; продовження програми з підвищення кваліфікації викладачів німецької мови. Додатково були підтримані ідеї подальшої модернізації університету.

Від імені ректора ЗНУ, професора Сергія Тимченка Кураторіум отримав запрошення відвідати Запорізький національний університет. Ця пропозиція стала радісною звісткою для представників Фонду. Вони прийняли її з великою вдячністю і обіцяли обговорити час відвідин конкретніше.

Ольга КЛЮЄВА