Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на біологічному факультеті

Вручення дипломів на біологічному факультеті

12.07.2006 13:35

У святковій обстановці пройшов випускний вечір на біологічному факультеті. Магістрам біофаку дипломи вручив перший проректор ЗНУ професор Федір Турченко, побажавши молоді подальших успіхів у житті.

Звичайно ж, теплі слова на адресу випускників пролунали і з уст декана факультету, професора фармацевтичних наук Людмили Омелянчик. Вона зазначила, що цьогорічний випуск ювілейний – п’ятнадцятий!

Першокурсниця Оля Богуславська проспівала для присутніх «Пісню про Україну». Привітала власників новеньких дипломів голова студентської ради біологічного факультету Інна Деревинська.

Усі учасники вечора одержали текст гімну Запорізького національного університету і в кінці заходу гуртом виконали його. Це додало події незабутності й піднесеності. Випускники залишали рідну alma mater з почуттям великої вдячності й думкою про те, що треба обов’язково відвідувати у майбутньому вечори зустрічей на факультеті.