Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада ЗНУ привітала викладачів університету з Днем працівника освіти

Студрада ЗНУ привітала викладачів університету з Днем працівника освіти

28.09.2006 09:01

Активісти студентської ради Запорізького національного університету провели захід до Дня працівників освіти. Під час великої перерви перед другим корпусом вони влаштували невеличкий концерт.

Cипала дотепними жартами команда КВК факультету фізичного виховання «Містер Мускул», студентка-другокурсниця факультету соціології та управління Ганна Клещунова проспівала пісню «Подаруй мені кохання».

Цього дня студенти мали чудову нагоду висловити у письмовій формі свою вдячність викладачам за отримані знання і за їхню увагу до них та доброзичливість. Перед входом у другий корпус були вивішені паперові квіти, на великих пелюстках яких можна було робити відповідні нотатки. В цілому студраді вдалося створити атмосферу справжнього свята.