Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Привітання освітян Жовтневого району

Привітання освітян Жовтневого району

29.09.2006 11:02

28 вересня у Запорізькому академічному музично-драматичному театрі імені Магара відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти.

На початку урочистостей учителів Жовтневого району привітали голова райадміністрації Петро Зубков та ректори, чиї ВНЗ знаходяться на території цього району: Сергій Тимченко (ЗНУ), Сергій Бєліков (ЗНТУ), Валерій Огаренко (ЗІГМУ), а також Сергій Алфьоров (ЗЮІ). Петро Зубков, жартуючи, пояснив, що останнього ректора запросили, бо саме у цьому районі він починав свою кар’єру як дільничий міліціонер.

Сергій Тимченко у своєму виступі сказав, що це свято є спільним для усіх громадян нашої країни, бо кожен у своєму житті є вчителем: один вчить ходити, інший – дає якісь знання, ще хтось навчає бути людиною. Крім того, йому особливо близьке це свято, адже за плечима Сергія Михайловича вже 26 років педагогічного стажу, а ВНЗ, який він очолює, випускає представників найважливішої професії, бо саме педагог формує із маленької безпомічної дитини спеціаліста у певній галузі життя. Сергій Михайлович висловив сподівання, що про освітян згадуватимуть не лише раз на рік у їхнє професійне свято, а й щодня. Наприкінці свого виступу ректор ЗНУ побажав усім присутнім, щоб новий навчальний та календарний рік став для них роком творчих звершень і перемог.

Сергій Бєліков наголосив, що День освітян – це професійне свяото представників усіх ланок освіти: викладачі ВНЗ продовжують благородну вчительську справу. Але без міцної бази, закладеної у школі, не можна виростити спражнього патріота і гарного майстра своєї справи.

Віктор Огаренко зазначив, що саме викладачі ВНЗ дають оцінку результатам роботи вчителів і щодо учорашніх школярів Жовтневому районі ця оцінка дуже висока. А Сергій Алфьоров приєднався до всіх висловлених раніше привітань і побажань на адресу вчителів.

У свою чергу Петро Зубков подякував почесним гостям свята, адже саме завдяки невтомній праці викладацького складу цих ВНЗ Жовтневий район називають «центром студентства нашого міста».