Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Участь юристів ЗНУ у круглому столі управління юстиції

Участь юристів ЗНУ у круглому столі управління юстиції

29.09.2006 10:09

Представники юридичного факультету ЗНУ - заступник декана з навчальної роботи юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць та п'ятикурсник юридичного факультету, координатор юридичної клінічної освіти в Запорізькій області Павло Лютиков узяли участь у круглому столі на тему "З питання надання громадянам юридичної допомоги та обговорення проекту Концепції державної мовної політики України", організованого обласним управлінням юстиції.

Він проходив у приміщенні Центру підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних установ і організацій Культурно-ділового центру «Байда». На заході юристи ЗНУ виступили з доповідями "Законодавча база діяльності юридичних клінік. Досвід іноземних країн" (Тетяна Коломоєць) та "Принципи професійної етики у діяльності юридичних клінік" (Павло Лютиков). Нашому університету подякували за активну громадянську позицію та надання безкоштовних консультацій у "Юридичній клініці ЗНУ".

Також у круглому столі брали участь начальник Запорізького міського управління юстиції Лариса Кожем’якіна, начальник Запорізького районного управління юстиції Анатолій Воробйов, голова Запорізької обласної організації товариства «Знання»України Ніна Забава та представники юридичних клінік при навчальних закладах області, зокрема юридичної клініки при ЗНУ, при ГУ «ЗІДМУ», при ВДАТ (Василівському державному аграрному технікумі) та інші.

До порядку денного були включені такі питання, як обговорення проекту Концепції державної мовної політики України; розгляд методичних рекомендацій Міністерства юстиції України щодо організації роботи та порядку надання звітностей про діяльність громадських приймалень з надання безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення.