Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває традиційний щорічний конкурс першокурсників «Дозвольте відрекомендуватись»

26.10.2006 11:38

Його відкрив факультет соціології та управління танком зі свічками. Першокурсники цього факультету представили найбільше номерів: тут був хіп-хоп, важкий рок від групи «RPF», романтичні співи й запальні танці.

Наступними демонстрували свої таланти юристи. Вони зробили ставку на гумор і не помилились. Життєрадісний квік-степ та музична клоунада «Попелюшка» підняли настрій глядачам. А пристрасні латиноамериканські танці, які виконали Ганна Кириченко та Олег Гергало, викликали бурхливі оплески.

Найспівучіші дівчата цього року - на економічному факультеті. Одна за одною вони радували зал піснями. Родзинкою виступу першокурсників-економістів став яскравий феєрверк.

Фізичний факультет приємно здивував усіх присутніх своїми здібностями до римування, а також жартами КВК, веселими танцями та кумедними сценками.

Першокурсники-журналісти витримали свій виступ у народному дусі, бо переконані, що бути справжніми  українцями – це стильно. СТЕМ з життя немісцевих студентів та театральна постановка «За двома зайцями» причарували глядачів. А безперечним «цвяхом» програми став танок «Енергія вогню» з у супроводі бенгальських вогнів.

Так пройшов перший день феєричного конкурсу студентських талантів. Тепер слово за журі, в складі якого працюють спеціалісти відділу гуманітарної освіти та виховання, студентського клубу культури, голова студради. Йому треба буде визначити найкращі номери, які будуть нагороджені призами та візьмуть участь у гала-концерті 2 листопада.

Фоторепортаж Василя Биченка