Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проект «100 тисяч книжок»

Проект «100 тисяч книжок»

07.11.2006 15:09

Учора до бібліотеки ЗНУ завітали представники проекту «100 тисяч книжок» Ірина Кучма, Віра Ебелс та Карел Маркус. Вони цікавились книжками видавництва ЗНУ, електронною бібліотекою та тим, як в університеті пропагують книгу. Директору бібліотеки Валентині Герасимовій було що їм показати, і приємно здивовані гості запропонували подальшу співпрацю.

Справа в тому, що бібліотека ЗНУ бере активну участь в Українському книжковому проекті «100 тисяч книжок», який координують голландський фонд «Центрально- і Східноєвропейський книжковий проект», міжнародний фонд «Відродження» та українські компанії «Самміт-Книга» і «Джерела М». Шафи з новими книжками у холі бібліотеки – це перший результат співробітництва.

У майбутньому очікується, що проект допоможе активніше розповсюджувати по всій Україні книжки видавництва ЗНУ та краще забезпечити нашу бібліотеку потрібними навчальними виданнями.

Наталя ЖЕЛНОВА