Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Музична перерва від Студради

Музична перерва від Студради

07.11.2006 16:46

Сьогодні об 11 годині на сходах другого корпусу пройшла музична перерва, організована студентською радою ЗНУ та, зокрема, головою культурно-масового сектору цього органу Юлією Лотоцькою. Захід присвятили висвітленню роботи студради на найближче майбутнє.

Представники студради зробили кілька анонсів: завтра, в рамках святкування Міжнародного дня КВК, у ЗНУ об 11 годині проходитиме музична перерва, присвячена святу, а також – Фестиваль КВК, який збере у нас кілька команд КВК із різних ВНЗ Запоріжжя: ЗНУ, ГУ «ЗІДМУ», ЗНТУ, ЗДМУ та ЗДІА; 10 листопада з нагоди Дня молоді студрада проводитиме музперерву, на якій представить виступ студентів юридичного факультету, який цього дня святкуватиме своє 17-річчя; на честь Міжнародного дня студента, 15 листопада наші студенти вирішили організувати закриту (тільки для представників ЗНУ) вечірку в нічному клубі «Сахара».

На музперерві виступила студентка першого курсу математичного факультету Анастасія Трещола, яка виконала кілька бардівських пісень. Одна з них – «Україна» була названа хітом студентів, котрі живуть у гуртожитках, адже була ними і написана: студент фізичного факультету Дмитро Дудка зі своїм другом написав і музику, і слова до неї. Під час перерви студенти долучилися і до благодійної допомоги: збору коштів, які буде передано до запорізького дитячого будинку «Сонечко». Усього цього дня студрада зібрала близько півсотні гривень.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ