Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародний день КВК у ЗНУ

Міжнародний день КВК у ЗНУ

08.11.2006 11:14

У ЗНУ пройшла музична перерва, присвячена Міжнародному дню КВК. Її ініціатором виступила студентська рада Запорізького національного університету.

Захід розпочався виступом «господарів» – командою КВК фізичного факультету ЗНУ «Жуковського, 66». Вони показали мініатюру, у якій порівнювали розпорядок дня американських, французьких та українських студентів, а також продемонстрували глядачам передачі «Очумілі ручки», навчаючи, як у домашніх умовах можна виготовити килим-літак. Присутні реагували на появу улюбленої команди бурхливими оплесками. Ведучі ж музперерви – голова культурно-масового сектору студради ЗНУ, третьокурсниця фізичного факультету Юлія Лотоцька та минулорічний випускник факультету фізичного виховання, екс-капітан команди «Містер Мускул» Олексій Савицький – попрохали глядачів продемонструвати свою гостинність та не менш радо привітати «гостей» – команди ГУ «ЗІДМУ» та ЗЮІ.

Представники ГУ «ЗІДМУ» продемонстрували студентам, який життєвий досвід можна набути у спецшколі під виразною назвою «Гопники та гопниці». Як з’ясувалося, її учні набрані з глядачів, які чомусь випадково виявилися членами цієї ж команди, далеко більш досвідчені у сьогоденних реаліях, ніж їхній «учитель». А от виступ команди ЗЮІ був позначений певною специфікою професії майбутніх правоохоронців: вони розповіли присутнім про останні події у світі та продемонстрували сценку «Про ДАІ».

Наприкінці перерви студентам повідомили, що відомий у нашому університеті екс-студент Василь Логай потрапив у призову п’ятірку телепрограми «Шанс», на що ті відповіли гучними оплесками та вітальними вигуками. Також на святі лунали оплески і на честь команд КВК, адже ті влаштували для студентів справжнє свято. Насамкінець ведучі нагадали глядачам, що сьогодні ж о 16.00 у актовій залі ІІ корпусу ЗНУ відбудеться Фестиваль КВК, у якому, крім згаданих команд, візьмуть участь представники ЗНТУ та Запорізького державного медичного університету.

Під час перерви студенти долучилися і до благодійної допомоги: збору коштів, які буде передано до запорізького дитячого будинку «Сонечко». Для лікування лейкемії ним було придбано дороге медичне устаткування – сепаратор. Щоб він нормально функціонував, необхідно докупити плазменний апарат. Саме на нього і збирають кошти відділ гуманітарної освіти і виховання ЗНУ та студрада. Ця благодійна акція і триватиме до кінця цього року.

Таміла ТАРАСЕНКО