Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Університет очима студентів»

«Університет очима студентів»

16.11.2006 15:22

Сьогодні об 11.00 у холі І корпусу ЗНУ урочисто відкрилась фотовиставка «Університет очима студентів».

Перший проректор ЗНУ професор Федір Турченко привітав усіх присутніх з її відкриттям та висловив сподівання, що вона стане щорічною, а також зачитав поздоровлення від голови обласної студентської ради Андрія Ланченка. Виступив на відкритті виставки і випускник ЗНУ, член Національної спілки фотохудожників України Анатолій Лінніков. Він відзначив високий художній рівень студентських робіт та розповів, що Олександра Войнова, одна з наших студенток, взяла участь у міжнародній фотовиставці в Парижі як член запорізького фотоклубу.

Цьогорічна виставка в ЗНУ присвячена Дню студента і має три номінації: «Знання – це сила», «Я – це я» та «Краса». Журі оцінювало оригінальність ідеї, техніку та якість виконання, художній рівень робіт. Ось як виглядають підсумки конкурсу: у номінації «Я – це я» І місце посіла Юлія Кулик, ІІ місце присудили Ользі Максимовій, а третє – Олександрі Знаменській. За творчий експеримент нагородили Олександра Єршова. У номінації «Знання – це сила» переміг Олександр Проскурін. Друге місце виборола світлина Катерини Клочко, а третє місце дісталось Катерині Кудіній. За оригінальну ідею нагородили Юлію Андронову.

Олександра Войнова посіла І місце у номінації «Краса». Друге місце розділили між собою Світлана Скляр та Ірина Головко. Третє місце залишилось за Максимом Шевченком. За технічну досконалість нагородили Сергія Скляра.

Усі ці чудові світлини будуть прикрашати хол І корпусу та радувати око. А в майбутньому, за підсумками кількох таких виставок планується створити колекцію найкращих студентських фоторобіт.

Наталка ЖЕЛНОВА

Галерея фоторобіт переможців